ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΓΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ.
Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Κ.Φ ΚΑΤΕΓΡΑΨΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΟΔΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2% ΕΝΩ Η ΦΠΚ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΠΤΩΣΗ 6%. ΑΞΙΖΕΙ Ν’ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΝΑ ΗΧΥΡΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΖΗΤΗΜΑ ΤΩΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ ΤΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΪΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ.
ΑΞΙΑ ΘΑΥΜΑΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ Η ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Κ.Φ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ, ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΤΡΑΤΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: