Άρχισαν από νωρίς τα όργανα για τον αυριανό επαναληπτικό αγώνα Κυπέλλου ανάμεσα στην Εθνικό και την ΟΜΟΝΟΙΑ. Σύμφωνα με τα όσα καταγγέλλουν οι πράσινοι η ομάδα της Άχνας δεν δεν απέστειλε τα εισιτήρια του αυριανού αγώνα για να γίνει προπώληση.
Όσα αναφέρουν οι “πράσινοι” στο twitter:
“Μέχρι στιγμής ο Εθνικός δεν μας απέστειλε τα εισιτήρια του αυριανού αγώνα. Ως εκ τούτου, η προπώληση καθίσταται αδύνατη”