Πληροφορίες αναφέρουν ότι στο Σωματείο του ΑΠΟΕΛ έχουν ξεσπάσει διαμαρτυρίες κατά του κύριου φοίβου Ερωτοκρίτου ένω αρκετός είναι ο κόσμος που δεν θέλει να πανηγυρίσει το τρόπαιο με τους παίκτες και το Δ.Σ!
Πικρό Πρωτάθλημα για το ΑΠΟΕΛ!
-
height=”300″ alt=”08fivos2″/>Το ΑΠΟΕΛ μετά την επιβλητική νίκη της ΟΜΟΝΟΙΑ με 4 – 0 κατά της Ανόρθωσης, απολαμβάνει το 22ο πρωτάθλημα στην ιστορία του. Ένα πρωτάθλημα το οποίο από ότι φαίνετε δεν θα πανηγυριστεί και ιδιαίτερα λόγω της μεγάλης διαμάχης που έχει ξεσπάσει μεταξύ των οπαδών του ΑΠΟΕΛ και του Δ.Σ!