Η Ομόνοια εξέδωσε ανακοίνωση μέσα από την οποία ενημερώνει ότι η αποψινή συγκέντρωση στο Παλιομέτοχο αναβάλλεται.
Η ανακοίνωση:
“Μετά από επιθυμία των φίλων της ομάδας μας που διαμένουν στην ευρύτερη περιοχή του Παλιομετόχου, η αποψινή ανοικτή συγκέντρωση που ήταν προγραμματισμένη για να διεξαχθεί στο σύλλογο ΟΜΟΝΟΙΑΣ Παλιομετόχου, αναβάλλεται.
Ο λόγος που οδήγησε στην αναβολή της ανοικτής συγκέντρωσης, είναι η επιθυμία του κόσμου της ΟΜΟΝΟΙΑΣ στο Παλιομέτοχο να παρευρεθεί στην εκδήλωση που θα γίνει σήμερα το απόγευμα, έξω από κτίριο της Βουλής των Αντιπροσώπων.
Μετά απ’ αυτήν την εξέλιξη, η ανοικτή συγκέντρωση στο Παλιομέτοχο θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 26 Μαρτίου, η ώρα 19:00, στο οίκημα του συλλόγου ΟΜΟΝΟΙΑΣ Παλιομετόχου”.