Στη προπόνηση ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα οι Γιώργος Βασιλείου, Αλέξανδρος Κωνσταντίνου, Νεκτάριος Αλεξάνδρου, Λευτέρης Μέρτακκαςκαι ο Αγγελής Χαραλάμπους που αντιμετωπίζουν κάποια προβλήματα τραυματισμού, καθώς και ο Κωνσταντίνος Χαραλαμπίδης που αγωνίστηκε χθες με την ομάδα του.
Στην σημερινή προπόνηση θα γίνει επανεκτίμηση της κατάστασης των τραυματιών και θα αποφασισθεί αν θα μπουν σε κανονικούς ρυθμούς εκγύμνασης.