Όλα τα μέτρα με τα οποία μπορεί κάποιος να βοηθήσει την ΟΜΟΝΟΙΑ!
- 5000 Φίλοι του Τριφυλλιού για να προσφέρουν από 1000 ευρώ ο καθένας
Μεγάλος στόχος είναι να εξευρεθούν 5000 φίλοι επιφανείς και μη , οι οποία θα συνεισφέρουν από 1000 ευρώ ο καθένας. Εάν αυτό το εγχείρημα στεφθεί με επιτυχία, τότε θα καταλήξουν στο ταμείο του Σωματείου 5.000.000 ευρώ.
- Λαχνός οικονομικής ενίσχυσης 100 ευρώ
Συνεχίζεται η διάθεση του λαχνού για οικονομική ενίσχυση της Ομόνοιας, με μεγάλο δώρο ένα αυτοκίνητο Smart Pulse MHD. Έχουν κυκλοφορήσει 1948 λαχνοί, αξίας 100 ευρώ έκαστος, ενώ με την αγορά του κάθε λαχνού προσφέρεται αναμνηστικό δωράκι.
- Λαχνός οικονομικής ενίσχυσης 5 Ευρώ
Έχουν τεθεί σε κυκλοφορία 40.000 λαχνοί οικονομικής ενίσχυσης της ΟΜΟΝΟΙΑΣ, αξίας 5 ευρώ έκαστος, με πλούσια δώρα, η κλήρωση των οποίων θα πραγματοποιηθεί τον Ιούνιο του 2013.
Η διάθεση των λαχνών γίνεται στα γνωστά σημεία πώλησης, ενώ οι φίλοι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ μπορούν να τους προμηθευτούν και μέσω της επίσημης ιστοσελίδας του Σωματείου, στο ακόλουθο LINK: http://hte0.xnet1.com/OnlineOmonoia.
- Υπηρεσία «ΟΜΑΔΑ»
Ένας πολύ εύκολος τρόπος με πολύ χαμηλό κόστος, μέσω του οποίου ο κάθε φίλος της ΟΜΟΝΟΙΑΣ μπορεί να στηρίξει οικονομικά το Σωματείο μας, είναι η υπηρεσία «ΟΜΑΔΑ».
Στέλνοντας SMS στο 7000 με την ένδειξη ΟΝ ΟΜΟΝΟΙΑ, η υπηρεσία ενεργοποιείται και έτσι ο χρήστης θα μπορεί:
– Να λαμβάνει δωρεάν, έγκαιρα και έγκυρα ενημερωτικά μηνύματα για την ΟΜΟΝΟΙΑ στο κινητό του τηλέφωνο.
– Να επιλέγει κατά πόσο θα έχει τον ύμνο της ομάδας του ως welcome tone στο κινητό του
– Να συμμετέχει σε μηνιαίες κληρώσεις με πλούσια δώρα
– Να στηρίζει οικονομικά την ομάδα του
* Για απενεργοποίηση του ύμνου της ΟΜΟΝΟΙΑΣ ως welcome tone, στείλτε SMS στο 7000 με την ένδειξη ΟΜΟΝΟΙΑ 0.
Η μηνιαία συνδρομή στην υπηρεσία ανέρχεται στα €2.02 (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ), εκ των οποίων το μεγαλύτερο ποσό καταλήγει στα ταμεία της ΟΜΟΝΟΙΑΣ. Περισσότερες πληροφορίες για την υπηρεσία υπάρχουν στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας μας.
- Εκστρατεία «ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΝΟΙΑ, ΔΗΛΩΝΩ ΠΑΡΩΝ»
Ήδη 700 φίλοι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ συμμετέχουν στην εκστρατεία «Είμαι ΟΜΟΝΟΙΑ, δηλώνω Παρών», συνεισφέροντας συγκεκριμένο ποσό επί μηνιαίας βάσης, για περίοδο δύο χρόνων. Το μίνιμουμ ποσό που απαιτείται για συμμετοχή στην εκστρατεία είναι 20 ευρώ μηνιαίως. Περισσότερες πληροφορίες για την εκστρατεία, καθώς και φόρμες εγγραφής, υπάρχουν στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας μας.
- Εισιτήρια Διαρκείας για την σεζόν 2013 – 2014
Η ΟΜΟΝΟΙΑ από την Παρασκευή 7 Μαρτίου Μαρτίου 2013 θα προχωρήσει στην διάθεση εισιτηρίων διαρκείας για την αγωνιστική σεζόν 2013 – 2014. Οι προσαρμοσμένες πολύ χαμηλές τιμές των εισιτηρίων διαρκείας ισχύουν μέχρι τις 31 Μαρτίου 2013 και είναι οι ακόλουθες:
Κατηγορίες/Τιμές Εισιτηρίων Διαρκείας
ii. Premium (Δυτική)
iii. Δυτική (Πάνω και Κάτω)
iv. Ανατολική
v. Βόρεια (Ενιαίο) €150
Η έκπτωση για τους κατόχους OMONOIA VISA (10%) δεν θα ισχύει γι’ αυτήν την περίοδο, λόγω του ότι οι τιμές είναι ήδη αρκετά μειωμένες.
Οι αγοραστές κατά την αγορά του εισιτηρίου διαρκείας τους, θα παίρνουν απόδειξη αγοράς και όχι την κάρτα διαρκείας τους. Η απόδειξη αγοράς θα πρέπει να προσκομιστεί σε μεταγενέστερο στάδιο, σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί σύντομα από το Σωματείο μας, για να παραλάβουν την κάρτα διαρκείας τους.
Στους χώρους διαδικασίας έκδοσης εισιτηρίων διαρκείας, θα υπάρχουν λαχνοί των 5 ευρώ, των 100 ευρώ και μπλοκ απλών εισφορών.