Η ομάδα της Λεμεσού αντιμετωπίζει αύριο Τετάρτη τη Πάφο στο Παφιακό στάδιο και στόχος είναι η νίκη για να βάλει γερές βάσεις για πρόκριση στην ημιτελική φάση.Ο επαναληπτικός αγώνας είναι προγραμματισμένος στις 13 Μαρτίου στο Τσίρειο στάδιο.
Η ομάδα του Ζόρζε Κόστα ολοκλήρωσε τη προετοιμασία της με πρωινή προπόνηση και το απόγευμα θα αναχωρήσει για τη Πάφο όπου θα διανυκτερεύσει σε ξενοδοχείο.Ο Εντμάρ Λασέρτα, ο Λουτσιάνο Μπεμπέ και ο Στέλιος Πάρπας ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα ενώ οι υπόλοιποι ποδοσφαιριστές προπονήθηκαν κανονικά.
Η αποστολή αποτελείται από τους:
Χίντι, Ντεγκρά, Ουόν, Θεοφίλου, Σα, Εμπαλό, Νικολάου, Μοντέιρο, Τζούνιορ, Μαυκόν, Αιρόσα, Σακέτι, Μιγκέλ , Έμπο, Ζιλμπέρτο, Ελευθερίου, Ντεντέ, Σέρτζιο.