Τετάρτη, 24 Απριλίου, 2024
ΑρχικήΕΙΔΗΣΕΙΣRealSportsΠρωτάθλημα ΚΟΠ: Το πρόγραμμα των play-off στα δύο γκρουπ

Πρωτάθλημα ΚΟΠ: Το πρόγραμμα των play-off στα δύο γκρουπ

-

Οι έξι ομάδες του πρώτου γκρουπ των play-off και οι οκτώ του δεύτερου γκρουπ εδώ και μέρες ήταν γνωστές!

Πλέον, είναι γνωστή και η τελική τους κατάταξη στη βαθμολογία, έτσι, διαμορφώθηκε -και- το πρόγραμμα των play-off στα δύο γκρουπ με τις αγωνιστικές μέχρι το φινάλε. 

Τις επόμενες ημέρες, αναμένεται από την ΚΟΠ και το πλήρες πρόγραμμα με τις ώρες και τις ημερομηνίες των αναμετρήσεων στα δύο γκρουπ πέραν από την πρεμιέρα. 

Το πρόγραμμα των play-off στα δύο γκρουπ

Α’ Γκρουπ

1η αγωνιστική

Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου

16:00 Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ 

19:00 Άρης – Ομόνοια

19:00 Πάφος – ΑΕΚ

2η αγωνιστική

Ομόνοια – Ανόρθωση

ΑΠΟΕΛ – Πάφος 

ΑΕΚ – Άρης

3η αγωνιστική

Ανόρθωση – Πάφος

Άρης – ΑΠΟΕΛ 

Ομόνοια – ΑΕΚ

4η αγωνιστική 

ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια

Πάφος – Άρης

Ανόρθωση – ΑΕΚ

5η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ

Άρης – Ανόρθωση

Ομόνοια – Πάφος

6η αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση

Ομόνοια – Άρης

ΑΕΚ – Πάφος

7η αγωνιστική

Ανόρθωση – Ομόνοια

Πάφος – ΑΠΟΕΛ

Άρης – ΑΕΚ

8η αγωνιστική

Πάφος – Ανόρθωση

ΑΠΟΕΛ – Άρης

ΑΕΚ – Ομόνοια

9η αγωνιστική

Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ

Άρης – Πάφος

ΑΕΚ – Ανόρθωση

10η αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ

Ανόρθωση – Άρης

Πάφος – Ομόνοια

Β’ Γκρουπ

1η αγωνιστική

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου

16:30 Εθνικός Άχνας – Καρμιώτισσα

18:00 ΑΕΛ – ΑΕΖ

19:00 Νέα Σαλαμίνα – Οθέλλος

Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου

19:00 Απόλλωνας – Δόξα

2η αγωνιστική

Δόξα – Καρμιώτισσα

ΑΕΖ – Εθνικός Άχνας

Οθέλλος – ΑΕΛ

Απόλλωνας – Νέα Σαλαμίνα

3η αγωνιστική

Νέα Σαλαμίνα – Δόξα

ΑΕΛ – Απόλλωνας

Εθνικός Άχνας – Οθέλλος

Καρμιώτισσα – ΑΕΖ

4η αγωνιστική

Δόξα – ΑΕΖ

Οθέλλος – Καρμιώτισσα

Απόλλωνας – Εθνικός Άχνας

Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ

5η αγωνιστική

ΑΕΛ – Δόξα

Εθνικός Άχνας – Νέα Σαλαμίνα 

Καρμιώτισσα – Απόλλωνας

ΑΕΖ – Οθέλλος

6η αγωνιστική

Δόξα – Οθέλλος

Απόλλωνας – ΑΕΖ

Νέα Σαλαμίνα – Καρμιώτισσα

ΑΕΛ – Εθνικός Άχνας

7η αγωνιστική

Εθνικός Άχνας – Δόξα 

Καρμιώτισσα – ΑΕΛ

ΑΕΖ – Νέα Σαλαμίνα 

Οθέλλος – Απόλλωνας

8η αγωνιστική

Δόξα – Απόλλωνας

Οθέλλος – Νέα Σαλαμίνα 

ΑΕΖ – ΑΕΛ

Καρμιώτισσα – Εθνικός Άχνας

9η αγωνιστική 

Καρμιώτισσα – Δόξα

Εθνικός Άχνας – ΑΕΖ

ΑΕΛ – Οθέλλος

Νέα Σαλαμίνα – Απόλλωνας

10η αγωνιστική

Δόξα – Νέα Σαλαμίνα 

Απόλλωνας – ΑΕΛ

Οθέλλος – Εθνικός Άχνας

ΑΕΖ – Καρμιώτισσα

11η αγωνιστική

ΑΕΖ – Δόξα

Καρμιώτισσα – Οθέλλος

Εθνικός Άχνας – Απόλλωνας

ΑΕΛ – Νέα Σαλαμίνα

12η αγωνιστική 

Δόξα – ΑΕΛ

Νέα Σαλαμίνα – Εθνικός Άχνας

Απόλλωνας – Καρμιώτισσα

Οθέλλος – ΑΕΖ

13η αγωνιστική 

Οθέλλος – Δόξα 

ΑΕΖ – Απόλλωνας

Καρμιώτισσα – Νέα Σαλαμίνα 

Εθνικός Άχνας – ΑΕΛ

14η αγωνιστική

Δόξα – Εθνικός Άχνας 

ΑΕΛ – Καρμιώτισσα

Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΖ

Απόλλωνας – Οθέλλος

Διαβάστε Επίσης