Σου πάει γάντι. Την ώρα που έκαμνες παράπονα ότι η αντιπολίτευση συνεχίζει την προεκλογική εκστρατεία ως να μην έχουν τελειώσει οι εκλογές, ακριβώς αυτό έκανες ο ίδιος, εγκαινίαζες τη νέα προεκλογική σου καμπάνια για τις επόμενες προεδρικές εκλογές.
Η εμφάνιση σου ενώπιον των ΜΜΕ για τις πρώτες 100 μέρες της προεδρίας σου ήταν μια επικοινωνιακά στημένη (κακοστημένη μάλιστα) φιέστα για να ρίξεις στάχτη στα μάτια του κόσμου…
Μ.Ι.Μ.