Το RealSports φιλοξενεί σ’ αυτό το τεύχος τον ΕΑΣ Αγίου Δομετίου. Έναν σύλλογο ο οποίος συμπληρώνει φέτος τα 65 χρόνια προσφοράς στην Κύπρο αλλά και στην Τοπική Κοινωνία του Αγίου Δομετίου.
Συνομιλώντας με τρείς από τους σημερινούς στυλοβάτες, μέλη του Δ.Σ του ΕΑΣ Αγίου Δομετίου και Υπευθύνους των Ακαδημιών, τον Νεόφυτο Φιλίππου (Φυτής), τον Πάμπο Παπαχαραλάμπους και τον Πολύκαρπο Δερυνειώτη το πρώτο πράγμα που εκλαμβάνεις είναι την περηφάνια που οι ίδιοι νιώθουν για τον ΕΑΣ. Αναλυτικά η συνέντευξη στο REAL SPORTS που κυκλοφορεί στα περίπτρα
REAL SPORTS: To αθλητικό περιοδικό
που λέει τα πράγματα με τ’ όνομα τους,
κόντρα στα κατεστημένα του Κυπριακού Αθλητισμού
ΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ – ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ